Gaziantep E-ticaret

Gaziantep E-ticaret ihtiyaçlarında tüm sektörlere uyum sağlayan ve 2013 yılından bu yana geliştirdiğimiz kaktüsJet e-ticaret yazılımı tüm ihtiyaçlara çözüm olacaktır. Sürekli geliştirilen ve stabil / hatasız olarak kullanıcılarına hizmet veren yazılımımız “Ömürlük Lisans” imkanıyla sunulmaktadır.

Gelişmiş API desteği;
kaktüsJet v4 Tüm banka ve kargo firmalarına Otomasyon yöntemiyle bağlanmakta ve tüm işlerinizi otomatik olarak tamamlamaktadır. Ayrıca özelleştirilmiş alanlar ile kullandığınız tüm ticari programlara ve cloud yazılımlara entegre çalışmaktadır.

7/24 Canlı ve Anlık Destek;
kaktüsJet geniş bir teknik destek birimi ve anlık çözüm becerisi yüksek çalışma arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Siz ne zaman ihtiyaç duyarsanız, Teknik destek birimimiz yanınızda!

Milli ve Yerli Yazılım;
kaktüsJet v4 Tamamen güncel web dilleri ve teknolojileriyle yerli ve milli olarak hazırlandı! Tüm Türk sektörlerinin ihtiyaçları ve beklentilerini karşılamaya yönelik geliştirildi ve geliştirilmeye devam etmektedir.

Lisans yenileme yok, Tamamen Sizin;
kaktüsJet v4 Yıllık lisans bedeli olmadan sunulmaktadır. Her yıl tekrar eden yazılım yenileme bedellerini markanızı büyütmek ve geliştirmek için kullanın!

Mersin E-Ticaret

Mersin E-ticaret ihtiyaçlarında tüm sektörlere uyum sağlayan ve 2013 yılından bu yana geliştirdiğimiz kaktüsJet e-ticaret yazılımı..

Kilis E-Ticaret

Kilis E-ticaret ihtiyaçlarında tüm sektörlere uyum sağlayan ve 2013 yılından bu yana geliştirdiğimiz kaktüsJet e-ticaret yazılımı ..

Gaziantep E-ticaret

Gaziantep E-ticaret ihtiyaçlarında tüm sektörlere uyum sağlayan ve 2013 yılından bu yana geliştirdiğimiz kaktüsJet e-ticaret yazıl..