Mağazanıza Sürekli,
Yenilikler Kazandırın

Banka Sanal Pos Entegrasyonu ( Tek Banka )

Mevcut E-ticaret yazılımınıza herhangi dilediğiniz bir bankanın pos altyapısını entegre ederiz. Çalışmak istediğiniz bankanız hangisi olursa olsun tek banka entegrasyonu ile kendi bankanız üzerinden işlemler alabilir, satış sağlayabilirsiniz.

550 ₺

Kargo Entegrasyon Modülü

Mağazanıza Anlaşmalı Olduğunuz Kargo Şirketinin Otomasyon Entegrasyonu Kurmanızı Sağlar. Bu Sayede Mağazanızda Gerçekleşen Siparişler Otomatik Olarak Kargo Şirketinize İletilir ve Sipariş Takibi Otomatik Sağlanır.

600 ₺

B2B Bayilik Entegrasyonu

Mağazanıza Bayilere özel fiyatlar eklemenize olanak tanıyan modüldür. Bu sayede mağazanızda bayilik grupları oluşturabilir, her bayiye özel fiyat tanımlamaları yapabilirsiniz. Oran veya sabit tutar indirim seçenekleri kazanırsınız.

1250 ₺

Birden Fazla Dil Entegrasyonu

Mağazanıza Ek Dil Seçeneği Kazandıran Modüldür. Dilediğiniz Kadar Dili Kullanmakta Özgürsünüz.

500 ₺

Ek Para Birimi + Ödeme Entegrasyonu (1 Adet)

Mağazanızdan Farklı Para Birimleri Üzerinden Tüm Dünyaya Satış Yapmanıza Olanak Sağlayan E-İhracat Modülüdür. Modülü Mağazanızda Aktifleyerek Dilediğiniz Para Birimlerinde Dilediğiniz Ülkelere Satış gerçekleştirin.

2.000 ₺

Android ve IOS Mobil Uygulama

Mağazanıza ait ve kendi kurumsal kimliğinizi içeren ve Uygulama mağazalarında doğrulanmış indirilebilir mobil uygulamanızı hemen kullanmaya başlayın.

2.000 ₺

Marka Kaldırma

Mağazanıza Kendi Markanızın Adını vermenize olanak tanıyan seçenektir. Marka kaldırma modülünü aktifleyerek mağazanızdan markamızı kaldırabilir ve dilerseniz kendi markanızı ekleyebilirsiniz.

1.500 ₺

WhatsApp Sohbet Entegrasyonu

Ürünlerinizi WhatsApp Butonu Sayesinde Arkadaşlarınıza / Çevrelerinize / Toplu Mesaj Listelerine Gönderim Sağlayabilirsiniz. Tek Tuş İle Birçok Kişiye Anında İletim Sağlayabilirsiniz. Buton Hem Mobil Sitenize Hemde Masaüstü Sitenize Eklenmektedir.

300 ₺

Canlı Sohbet / Destek Entegrasyonu

Mağazanızda bulunan ziyaretçilere / müşterilerinize canlı sohbet eklentisi sayesinde anlık canlı olarak destek ve bilgi aktarımı yapabilir, Websitenizdeki ziyaretçilerle anlık mesajlaşma yeteneğine sahip olarabilirsiniz.

400 ₺

HepsiBurada Mağaza Entegrasyonu

Mağazanızı Hepsiburada Sistemine Entegre Etmenizi Sağlar. Bu Sayede Hepsiburada’da Bulunan Mağazanıza Ürünleriniz / Detayları / Stok ve Sipariş Durumları Otomatik Olarak Gönderim / Alım Yapılır. Hepsi Burada Üzerinde Ürünlerinizi Zahmetsizce Satmanıza Olanak Tanır.

1.600 ₺

N11 E-Ticaret Mağaza Entegrasyonu

Mağazanızı n11 Sistemine Entegre Etmenizi Sağlar. Bu Sayede n11’da Bulunan Mağazanıza Ürünleriniz / Detayları / Stok ve Sipariş Durumları Otomatik Olarak Gönderim / Alım Yapılır. n11 Üzerinde Ürünlerinizi Zahmetsizce Satmanıza Olanak Tanır.

1.600 ₺

Gitti Gidiyor Mağaza Entegrasyonu

Mağazanızı Gitti Gidiyor Sistemine Entegre Etmenizi Sağlar. Bu Sayede Gitti Gidiyor’da Bulunan Mağazanıza Ürünleriniz / Detayları / Stok ve Sipariş Durumları Otomatik Olarak Gönderim / Alım Yapılır. Gitti Gidiyor Üzerinde Ürünlerinizi Zahmetsizce Satmanıza Olanak Tanır.

1.600 ₺